پیام فرستادن

سیستم پمپ آب آتش نشانی اضطراری XBC پمپ آتش نشانی موتور دیزل

1
MOQ
1000-9000USD
قیمت
سیستم پمپ آب آتش نشانی اضطراری XBC پمپ آتش نشانی موتور دیزل
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
مشخصات
مواد: چدن
قدرت: 5-500 کیلووات
کاربرد: تصفیه آتش / آب
ولتاژ: 220v/415v/380v
کلید واژه ها: پمپ آتش نشانی موتور
استفاده: صنعت کشاورزی
تابع: پمپ آتش
نام محصول: پمپ آتش نشانی دیزلی پمپ آتش نشانی موتور دیزل پمپ آتش نشانی
برجسته:

سیستم پمپ آب آتش نشانی اضطراری XBC

,

پمپ آتش نشانی موتور دیزل

,

پمپ آتش نشانی دیزلی XBC

اطلاعات اولیه
محل منبع: ژجیانگ.چین
نام تجاری: ZY
گواهی: ISO9001
شماره مدل: XBC
پرداخت
جزئیات بسته بندی: تخته سه لا برای دیزل
زمان تحویل: 30 روز
شرایط پرداخت: TT
قابلیت ارائه: 1 واحد در ماه
توضیحات محصول
پمپ آتش نشانی دیزلی پمپ برقی پمپ جوکی IS پمپ XBC
 
توضیح مختصر
1. ویژگی های شروع یک کالا،
2. ظرفیت اضافه بار قوی، ساختار فشرده،
3. تعمیر و نگهداری آسان، ویژگی های محصول بالا
 
سیستم پمپ آب آتش نشانی اضطراری XBC پمپ آتش نشانی موتور دیزل 0
 
تصاویر پمپ آتش نشانی EDJ

 

سیستم پمپ آب آتش نشانی اضطراری XBC پمپ آتش نشانی موتور دیزل 1

 

 

  • محل مبدا:
    چین (سرزمین اصلی)
  • شماره مدل:
    XBC
  •  

 بررسی اجمالی محصولات

 شرکت پمپ آتش نشانی دیزل سری XBC مطابق با استاندارد ملی GB6245-98 "الزامات عملکرد پمپ آتش نشانی و روش های آزمایش" و استاندارد انجمن حفاظت از آتش ایالات متحده NEPA20 "نصب پمپ آتش گریز از مرکز" و سایر استانداردها نوع جدیدی از آتش نشانی را توسعه داده است. تجهیزات جنگی (از این پس به عنوان تجهیزات نامیده می شود)، این سری مجهز به دستگاه با توجه به پمپ آتش نشانی (تک مرحله ای تک مکش، تک مرحله مکش دوگانه، بخش های چند مرحله ای) می تواند به XBC-IS، XBC- تقسیم شود. SLOW، XBC-D سه سری فرعی، فشار تجهیزات، محدوده جریان، برنامه مورد نیاز برای پاسخگویی به آتش تقریباً در همه موارد.
تجهیزات با موتورهای دیزلی محصولات با کیفیت بالا با استفاده از داخلی یا وارداتی هستند، با ویژگی های راه اندازی ظرفیت اضافه بار خوب، قوی، ساختار جمع و جور، تعمیر و نگهداری آسان، آسان برای استفاده، درجه اتوماسیون بالا، تجهیزات آتش نشانی پیشرفته و قابل اعتماد است. .
تجهیزات، شرایط عملیاتی عادی:
ارتفاع ≤ 1000 متر؛دمای محیط: +5 °C ~ +40 °C;
رطوبت نسبی: ≤ 90%.

ویژگی های ساختاری و عملکرد:
تجهیزات موتور دیزلی سری X6135، 12V135، 4102،6102 دیزلی (موجود با کلاچ) از طریق کوپلینگ با الاستیک بالا و پمپ آتش نشانی متصل به پمپ آتش نشانی، این واحد همچنین شامل مخزن دیزل، رادیاتور، فن، صفحه کنترل است. (واحدهای اتوماتیک موجود) و سایر اجزاء.
هنگامی که واحد کنترل اتوماتیک، موتور دیزل به طور خودکار توسط شمارنده تقسیم (قابل برنامه ریزی) کنترل می شود تا به سیستم اتوماتیک در درجه اول، ورودی ها، سوئیچینگ خودکار (سوئیچ به موتور دیزلی پمپ های برقی یا پمپ های دیزلی برای تغییر به گروه دیگری تبدیل شود) یک پمپ دیزل)، حفاظت خودکار (سرعت موتور، فشار روغن، هیدرولوژیکی بالا، سه راه‌اندازی ناموفق، سطح روغن کم، حفاظت از خاموش شدن زنگ هشدار ولتاژ پایین باتری) و سایر عملکردها، کاربران همچنین می‌توانند با مرکز اعلام حریق خودکار یا رابط برای کنترل از راه دور شلیک کنند. نظارت بر.
برای اطمینان از کارکرد دستگاه در محیط کمتر از 5 درجه سانتیگراد، می توان دستگاه را به دستگاه پیش گرمایش آب خنک کننده AC220V متصل کرد.
داده های عمومی
موتور دیزلی با پمپ آتش نشانی برقی گروه پاپ، متشکل از سیستم تامین آب پمپ اتوماتیک آتش نشانی.دوره کار خود را ببینید "سیستم کنترل موتور" معرفی شده است.تجهیزات را می توان همراه با مرکز کنترل آتش به دست آورد.
 ساختار و اصل سیستم
1. کنترل مجموعه پمپ موتور دیزل
داده های عمومی
سیستم های تامین آب ضد حریق اتوماتیک معمولاً توسط پمپ، پمپ الکتریکی (پمپ اصلی)، پمپ دیزل اتوماتیک (تجهیزات پمپ) تنظیم می شود، اصل کار این است: فشار معمول در لوله در P1 (کم) ~ P2 (فشار بالا) پایین‌تر از رگولاتور P1 پمپ را شروع می‌کند، پمپ فشار را متوقف می‌کند تا به P2 برسد، زیرا P2 به آرامی لوله را به P1 نشت می‌کند، پمپ رگولاتور شروع به کار می‌کند و به همین ترتیب فشار را در P1 ~ P2 حفظ می‌کند و هنگامی که آب افزایش می‌یابد، پمپ می‌کند. تنظیم کننده نمی تواند به سرعت کاهش یابد تا P1 P3، استارت پمپ الکتریکی، فشار به Pw افزایش یابد و آب آتش را ملاقات کند.مانند قطع برق یا خرابی پمپ الکتریکی، کاهش فشار از P3 به P4 به طور خودکار پمپ دیزل را راه اندازی می کند، فشار به Pw افزایش می یابد و تامین آب، پمپ پمپ پمپ الکتریکی یا دیزلی باید به صورت دستی پس از توقف دستی پمپ متوقف شود. تعیین کنید، اغلب
(1) دستگاه کنترل موتور دیزل پمپ آتش نشانی نیمه اتوماتیک
این نوع کابینت (جعبه) با عملکردهای کنترل دستی، نیمه اتوماتیک، با فشار روغن موتور، نمایشگر دمای آب؛با صفحه نمایش جریان شارژ باتری؛هشدار سطح روغن مخزن؛وضعیت خرابی پمپ آتش نشانی الکتریکی یا قطع برق، می تواند به طور خودکار پمپ موتور را راه اندازی کند.برای راه اندازی پمپ دیزل از راه دوراین روش کنترل عموماً در مواردی با قدرت موتور دیزل کمتر از 110 کیلووات استفاده می شود.
(2) دستگاه کنترل موتور دیزل پمپ آتش نشانی خودکار
این نوع کابینت (جعبه) با کنترل دستی، اتوماتیک، با فشار روغن موتور، دمای روغن، نمایشگر دمای آب و عملکرد زنگ هشدار، با نمایشگر جریان شارژ باتری.هشدار سطح روغن مخزن؛به طور خودکار (از راه دور می توان) پمپ های دیزل را راه اندازی و متوقف کرد.سرعت فوق العاده بالا، زنگ توقف کم سرعت؛هشدار خرابی سه استارت؛شارژ خودکار ولتاژ باتری کم است.و آتش خودکار و مرکز اعلام حریق یا بهانه، کنترل ارتباط از راه دور، مانند سیستم برای واحد چند پمپ، می توانید واحد را بین بازرسی منظم و پمپ های آتش نشانی سوئیچ کنید، تابع ولتاژ فرکانس قدرت

2. تجهیزات کنترل دیزل ژنراتور
اصل کنترل مشابه کنترل پیکربندی پمپ موتور دیزل ژنراتور دیزل، عمدتاً در ساخت و سازهای عمرانی در ولتاژ خود ژنراتور مجموعه دیزل ژنراتور اضطراری 230 ولت / 400 ولت استفاده می شود، بلوک های موتور همیشه باید آماده سازی اضطراری خود را در حالت شروع کنند، قدرت عملیاتی ، سیستم های حرارتی، نفت کوره، روغن روان کننده، آب خنک کننده و دمای داخلی و محیط داخلی باید اطمینان حاصل شود که واحد می تواند در هر شرایط زمانی شروع به کار کند، زمانی که برق قطع می شود، واحد باید بلافاصله راه اندازی شود و می توان در آن سرمایه گذاری کرد. 15 ثانیه عملیات بارگذاری معمولی.واحد باید در زنجیره سیستم قدرت باشد، هنگامی که برق بازیابی می شود، واحد باید به تأخیر در تامین برق سوئیچ شود و پس از 3 تا 5 دقیقه به طور خودکار خاموشی متوقف شود.
 

 

 

سیستم پمپ آب آتش نشانی اضطراری XBC پمپ آتش نشانی موتور دیزل 2

 

سیستم پمپ آب آتش نشانی اضطراری XBC پمپ آتش نشانی موتور دیزل 3

سیستم پمپ آب آتش نشانی اضطراری XBC پمپ آتش نشانی موتور دیزل 4

سیستم پمپ آب آتش نشانی اضطراری XBC پمپ آتش نشانی موتور دیزل 5

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
حرف باقی مانده است(20/3000)