پیام فرستادن
aboutus

خط تولید

QUZHOU ZHONGYI CHEMICALS CO.,LTD خط تولید کارخانه 0

ما به عنوان یک کارخانه تجارت خارجی متخصص در پمپ های شناور، به توانایی خود در تولید محصولات با کیفیت بالا که نیازهای مشتریان خود را برآورده می کند، افتخار می کنیم.امکانات پیشرفته و نیروی کار ماهر ما را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از پمپ های شناور را تولید کنیم که برای پاسخگویی به نیازهای صنایع مختلف طراحی شده اند.

یکی از مزایای کلیدی کارخانه ما تعهد ما به کنترل کیفیت است.ما فقط از بهترین مواد و اجزای سازنده در تولید پمپ های شناور خود استفاده می کنیم و اطمینان می دهیم که هر واحد از نظر ایمنی، دوام و عملکرد استانداردهای صنعتی را برآورده می کند یا از آنها فراتر می رود.تیم مهندسین و تکنسین های با تجربه ما به طور مداوم در حال تحقیق و توسعه فناوری های جدید برای بهبود کارایی و قابلیت اطمینان محصولات ما هستند.

QUZHOU ZHONGYI CHEMICALS CO.,LTD خط تولید کارخانه 1

 

ما علاوه بر تمرکز بر کیفیت، بر خدمات مشتری نیز تاکید زیادی داریم.ما از نزدیک با مشتریان خود برای درک نیازها و الزامات خاص آنها کار می کنیم و تلاش می کنیم راه حل های شخصی سازی شده ای را برای آنها ارائه دهیم که نیازهای منحصر به فرد آنها را برآورده کند.از طراحی و توسعه محصول گرفته تا تدارکات و تحویل، همه جنبه های زنجیره تامین را با دقت و توجه به جزئیات مدیریت می کنیم.

 

یکی دیگر از مزایای کارخانه ما انعطاف پذیری و سازگاری ما است.ما ظرفیت تولید مقادیر زیادی از پمپ های شناور را به سرعت و کارآمد داریم که به ما امکان می دهد به سرعت به شرایط متغیر بازار و تقاضای مشتری پاسخ دهیم.فرآیندهای تولید پیشرفته و سیستم‌های مدیریت موجودی ما تضمین می‌کند که می‌توانیم محصولات را به موقع و در چارچوب بودجه، حتی در دوره‌های تقاضای بالا، تحویل دهیم.

 

به طور کلی، ما معتقدیم که ترکیبی از تخصص فنی، کنترل کیفیت، خدمات مشتری و انعطاف پذیری ما را به ارائه دهنده پیشرو پمپ های شناور در بازار جهانی تبدیل می کند.چه به دنبال یک واحد واحد باشید یا به تولید در مقیاس بزرگ نیاز داشته باشید، ما متعهد به ارائه محصولاتی هستیم که نیازهای شما را برآورده کرده و فراتر از انتظارات شما باشد.

QUZHOU ZHONGYI CHEMICALS CO.,LTD خط تولید کارخانه 2

OEM / ODM

پمپ های ما همه می توانند OEM / ODM را برای شما نصب کنند.

 

QUZHOU ZHONGYI CHEMICALS CO.,LTD خط تولید کارخانه 0

QUZHOU ZHONGYI CHEMICALS CO.,LTD خط تولید کارخانه 1

تحقیق و توسعه

پمپ های ما با توجه به بازخورد مشتری، محصولات جدید را به روز کرده و توسعه می دهند تا نیازهای مشتریان مختلف را برآورده کنند

 

QUZHOU ZHONGYI CHEMICALS CO.,LTD خط تولید کارخانه 0

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mrs. Anne
حرف باقی مانده است(20/3000)