پیام فرستادن

کامیون پمپ تخلیه اضطراری اقدام سریع "سیل" برای پشتیبانی از کنترل و نجات سیل کوژو

August 24, 2023

آخرین مورد شرکت کامیون پمپ تخلیه اضطراری اقدام سریع "سیل" برای پشتیبانی از کنترل و نجات سیل کوژو

پاسخ اضطراری سطح دوم کنترل سیل کوژو

 

بر اساس آمار اداره هواشناسی، میانگین بارندگی در شهر کوژو از ساعت 5:00 روز 19 لغایت 5:00 روز بیستم 115.7 میلی متر بوده است.پیش بینی می شود در روز بیست و یکم بارش شدید باران در میانه و شمال شهر قوژو همراه با بارش شدید محلی و در جنوب بارش متوسط ​​تا شدید باشد.

با توجه به طرح اضطراری قوژو برای کنترل سیل و خشکسالی و طرح اضطراری قوژو برای بلایای ناگهانی زمین شناسی، شاخص کنترل سیل شهرداری تصمیم گرفت تا از ساعت 7:30 روز 20 ژوئن، با حفظ شرایط، سطح کنترل سیلاب سطح III پاسخ اضطراری را به سطح II ارتقا دهد. واکنش اضطراری سطح IV برای بلایای زمین شناسی ناگهانی.

به منظور اجرای آماده‌سازی‌های دفاعی خاص و افزایش ظرفیت واکنش اضطراری غرقابی شهری Quzhou، دفتر مدیریت اضطراری منطقه Quzhou Kecheng و پارک صنعتی Hangbu یک نامه پشتیبانی اضطراری به شرکت ما ارسال کردند.به منظور کاهش تأثیر غرقاب در سفر ایمن مردم، شرکت ما یک کامیون پمپ تخلیه اضطراری جریان اضطراری 600 متر در ساعت ارسال کرد که برای پشتیبانی از زهکشی و کار نجات به کار گرفته شده است.

微信图片_20220622225848.jpg微信图片_20220622225840.jpg

 

 

در طول کنترل و نجات سیل، شرکت ما به طور فعال با دولت همکاری کرد، روحیه "یک طرف در مشکل، هشت طرف در حمایت" را به شدت پیش برد، مسئولیت اجتماعی شرکت را به عهده گرفت، واکنش سریع و دفع کرد، سفر ایمن روزانه را تضمین کرد. شهروندان، از اموال مردم محافظت کردند و به پیروزی مرحله‌ای در کار کنترل سیل و نجات دست یافتند.

 

پمپ زهکشی نقش بسزایی دارد.

 

 

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mrs. Anne
حرف باقی مانده است(20/3000)